Teksti suurus:
A A A

2022 Spordikalender

03.01.2022
SPORDIÜRITUSTE JA -VÕISTLUSTE KALENDERPLAAN 2022


Kaitseliidu võistluste (meistri-, karika- ja auhinnavõistlused) üldjuhend.

1. RAHVUSVAHELISED SPORDIVÕISTLUSED


15.-19. veebruar           VIII Balti Sõjaväespordi talimängud, VILNIUS, LEEDU
22.-27. märts                VI CISM talimängud, RUHPOLDING, SAKSAMAA
16.-22. aprill                 V Invictus Games, HAAG, HOLLAND
26. juuni - 02. juuli         XXXII NATO male meistrivõistlused, TARTU     
11.-15. juuli                  XIX Balti Sõjaväespordi suvemängud, ADAZI, LÄTI
II kvartal                       24. Eesti – Soome ohvitseride laskevõistlus, TALLINN
 
2. KAITSELIIDU MEISTRI-, KARIKA- JA AUHINNAVÕISTLUSED

01.-28. veebruar            Kaitseliit suusatama! ÜLE EESTI
12. veebruar                 KL MV murdmaasuusatamises, HAANJA
12.-13. veebruar            KL MV õhkrelvadest laskmises, PAIDE
12. märts                      KL MV võrkpallis, RAKVERE
07. mai                         KL MV sõjalises 3-võistluses, VÄLUSTE
11.-12. juuni                  KL MV sõja- ja sportrelvadest laskmises, MÄNNIKU
09. juuli                        KL MV orienteerumises, PÄRNUMAA
August, TBA                KL AV jõu- ja takistusrada, MÄNNIKU
TBA                             KL KV sõjalises 3-võistluses +1, MÄNNIKU
10.-11. september         KL KV sõja- ja sportrelvadest laskmises ELL karikale, MÄNNIKU
24. september              KL MV murdmaa- ja patrulljooksus, TBA
Oktoober, TBA              KL AV öine orienteerumine, - laskmine, TBA
12. november               KL MV males, TALLINN
12. november               KL AV (lahtised) saalhokis, RAPLA
TBC                             KL Tartu maleva 24/100 km ultra, TBA  
TBA - To Be Announced – korraldaja teavitab mhk 30 päeva ette
TBC - To Be Confirmed – kooskõlastatakse korraldajaga

3. ELL, KL ja KV LASKEVÕISTLUSED

Laskevõistluste kalender leitav siit.

4. KAITSELIIDU TEABE- JA KOOLITUSÜRITUSED

Jaanuar – aprill             Lasketreenerite 4 tase eriala/praktika, TBA
Märts                           Elektrooniliste sihtmärgisüsteemide operaatori kursus, TBA
16. aprill                       Spordipealike õppepäev, MÄNNIKU
Mai                              KVKT komisjonide õppepäev, TALLINN
TBD                             Laskekohtunike taseme- ja jätkukursus, MÄNNIKU
Oktoober                      Lasketreenerite 3, 4 taseme spordi üldained, eriala, TBA
Detsember                   Spordiaasta lõpetamine, TBA   
 
To Be Determined – määratakse korraldaja poolt

5. KAITSEVÄE MEISTRIVÕISTLUSED

09. - 10. veebruar         28. EKV MV murdmaa- ja patrullsuusatamises, 2JVBr, HAANJA/VÕRU
02. märts                      30. EKV MV sangpommispordis, TVJ, TALLINN
17. märts                      3. EKV MV ujumises, KVA, TARTU
01. aprill                       3. EKV MV Scoutsrännakus, 1JVBr, TAPA
24. - 25. august             30. EKV MV jalgpallis, KüVJ, ÄMARI
06. - 07. september       26. EKV MV sõjaväe viievõistluses, VaP, TALLINN
22. september               23. EKV MV Kindral Johan Laidoneri Olümpiateatejooksus, TVJ, VIIMSI
28. - 29. september       7. EKV MV orienteerumise mitmevõistluses, ÕV, HARJUMAA
19. - 20. oktoober         30. EKV MV lahingurelvadest laskmises, KüVJ, TALLINN
02. november               3. EKV MV sõudeergomeetritel sisesõudmises, MeV, TALLINN
16. - 17. november        11. EKV MV korvpallis, 1JVBr, JÕHVI

6. KAITSEVÄE ÜKSUSTE SPORDIÜRITUSED JA –VÕISTLUSED

13. - 14. jaanuar            Sportliku kalapüügi MV I etapp, talipüük, 2JVBr, VIHTLA
24. - 28. jaanuar            Vigastatud veteranide ja KV ühisvõistkondade talvine spordilaager, TVJ ja KüVJ/ KÄÄRIKU
Jaanuar                        KVA lahtised malevõistlused, TARTU
Jaanuar                        1JVBr-i saalijalgpalli auhinnaturniir, TAPA
Jaanuar                        KVJ vastuvõtt 2021. a parimatele sportlastele, KVPS, TALLINN
02. aprill                       Sinilillejooks, TVJ, TARTU
03. aprill                       Sinilillejooks, TVJ, PÄRNU
09. aprill                       Sinilillejooks, TVJ, NARVA
10. aprill                       Sinilillejooks, TVJ, TALLINN
Aprill                            Spordiinstruktorite teabepäevad, KVPS
05. - 06. mai                 Sportliku kalapüügi MV II etapp, õngitsemine, TVJ, TORI
19. nädal                      Sõduripäevad, KVPS, REMNIKU
Juuni                            1JVBr-i lahtised võistlused võrkpallis, TAPA
Juuni                            1JVBr-i lahtised kergejõustik võistlused, 1JVBr, JÕHVI
Juuni                            TVJ lahtised discgolfi võistlused, TVJ, KIIU
30. juuni - 01. juuli         Sportliku kalapüügi MV III etapp, spinningupüük, ÕV, PÄRNUMAA
Juuli                             Kaitsejõudude Spordiklubi lastelaager, 2JVBr, VÕRU
Juuli                             Õhuväe lahtised discgolfi võistlused, ÄMARI
05. august                    25. Kuperjanovi JVP ülema triatlon, 2JVBr, VÕRU
10. august                    1JVBr-i lahtine 3 x 3 korvpalliturniir, 1JVBr, TAPA
15. - 19. august             Vigastatud veteranide suvine spordilaager, TVJ, ORISSAARE
August                         1JVBr-i maastikurattasõit, VIRUMAA
August                         Scoutspataljoni takistuskross, TAPA
September                   Kapten Urmas Aal-i lahtine orienteerumisvõistlus, KVA, TARTUMAA
Detsember                   2JVBr-i lahtine võistlus jõutõstmises, 2JVBr, VÕRU
Detsember                   Spordiinstruktorite teabepäevad, KVPS
 
7. MUUD RIIGISISESED SPORDIVÕISTLUSED

Võistlustel osalemine vastavalt Firmaspordi ja Spordipileti riigiametnike seeriavõistluste kalendrile
https://www.firmasport.ee/
http://www.spordipilet.ee/


Margus Purlau
Kaitseliidu spordipealik