kaitseliit.ee hiljemalt 20. jaanuari kella 12.00-ks. Kirja sisuks ees-ja perekonna nimi ning märksõna CrossFit. Mis on CrossFit: Tõenäoliselt on see üks efektiivsemaid treeninguid, mis tagab keha mitmekülgse arengu ning annab tugeva füüsilise põhja kaitseliidu õppusteks kui ka igapäevaseks eluks. CrossFit-i saavad teha kõik, sest harjutuste raskusastet ja intensiivsust saab inimene ise kontrollida. Treening on põnev tänu harjutuste laiale valikule. Tutvustav videolõik: https://www.youtube.com/watch?v=mlVrkiCoKkg." />
Teksti suurus:
A A A

Sissejuhatus CrossFit treeningusse

13.01.2017
Aeg: 24. jaanuar kell 17.30
Kus: Sakala maleva staabihoones, 1. korruse õppeklassis ja jõusaalis
Kellele on mõeldud: Sakala maleva täiskasvanud kaitseliitlased, naiskodukaitsjad ja noortejuhid
Mida kaasa võtta: Lisaks teoreetilisele osale näitab treener praktiliselt harjutuste tehnikat ning kõik osalised saavad vajadusel näpunäiteid. Seega võtke kaasa trenniriided ja soovikorral joogipudel ning isikuttõendav dokument hoonesse sisenemiseks.
Registreerimine: Oma osalemisest anna teada e-posti aadressil henri.paavokaitseliit.ee hiljemalt 20. jaanuari kella 12.00-ks. Kirja sisuks ees-ja perekonna nimi ning märksõna CrossFit.

Mis on CrossFit: Tõenäoliselt on see üks efektiivsemaid treeninguid, mis tagab keha mitmekülgse arengu ning annab tugeva füüsilise põhja kaitseliidu õppusteks kui ka igapäevaseks eluks. CrossFit-i saavad teha kõik, sest harjutuste raskusastet ja intensiivsust saab inimene ise kontrollida. Treening on põnev tänu harjutuste laiale valikule. Tutvustav videolõik: https://www.youtube.com/watch?v=mlVrkiCoKkg.