Teksti suurus:
A A A

Sakala maleva aasta naiskodukaitsja 2018

28.12.2018
Sakala maleva aasta naiskodukaitsja on Kai Kannistu!

KAI KANNISTU.Kai Kannistu on Naiskodukaitse Sakala ringkonna liige olnud veidi üle kolme aasta, aga jõudnud selle ajaga üüratult palju. Kahe aastaga läbis ta kõik viis baasväljaõppe moodulit ning mitmeid kursuseid Kaitseliidu Koolis. Kai kuulub toitlustamise- ja avalike suhete gruppi.

Kai on kui maa sool. Liialdamata võib öelda, et ta on Karksi kandi
kultuuri- ja vaimuelu edendaja ning tema tegevusest saab maakonna ajalehest Sakala ikka aeg-ajalt midagi lugeda. Karksi-Nuia kultuurikeskuse juhataja ametiga kaasa tulnud nö kulturniku kogemus ja teadmiste pagas on rikastanud ka meie organisatsiooni. 2017. aasta algusesest on ta innustunult juhtinud Karksi jaoskonda, lisaks käesoleva aasta kevadest tegutseb aktiivselt ka ringkonna aseesinaisena.

Imetlusväärne on tema algatusvõime ja jaoskonna liikmete kaasamise oskus. Näiteks valmistasid nad Kai algatusel talgute korras ligi 100 liitri õunamahla, mis pudelitesse villiti ning ringkonna aastapäeval liikmetele ja koostööpartneritele kingiti.
Selle aasta Maarjapäeva hommikul kell kuus meelitas ta aga ringkonna kaugemagi nurga naiskodukaitsjad Karksi-Nuia, et võtta kottpimedas ette teekond ordulinnuse allikale ja tervitada päikesetõusu. Kai initsiatiivil osalesid naiskodukaitsjad Karksi-Nuia kohvikutepäeval "Kolmanda korruse kotka kodu kohvikuga" ning tegid õppe- ja kultuurireisi Viru ringkonda.

Kai läbis Kodanikukaitse seminari ja innustus sellest teemast niivõrd, et tänaseks on ta Sakala ringkonna ohutushoiu instruktor. Ta on enesele südameasjaks võtnud kodanikukaitse teema ning ta jagab sellealaseid teadmisi innustunult nii organisatsiooni siseselt kui ka erinevatel maakonna üritustel.

Märkimisväärne on Kai tegevus ka sotsiaalmeedias. Kui ta mõnel üritusel osaleb, ilmub sellest üsna peagi kajastus Facebookis Sakala ringkonna lehel, seda muidugi koos fotodega. Kai on avatud suhtleja ja oskab ka võõrale organisatsiooni tegevusest põnevalt ja innustunult rääkida.

Kai teeb kõike südamega ning süstib sütitavat energiat ka teistesse.
Meil on väga hea meel, et meil on meie oma KAI!