Teksti suurus:
A A A

Karksi malevkonna parim noor kaitseliitlane on Kristi Loit

02.04.2015
Sakala maleva Karksi malevkonna 2014. aasta parimaks nooreks kaitseliitlaseks valiti Kristi Loit.
"See, et Sakala maleva Karksi malevkond valis mind 2014. aasta parimaks kaitseliitlaseks, tuli mulle väga meeldiva üllatuse ja suure tunnustusena, " sõnas laureaat. "Pole kahtlustki, et jätkan oma tegevusega samaväärselt ning olen aktiivne ka edaspidi."
Kristi Loit on Kaitseliidu liige 2014. aasta juunist. Enne seda on ta kuulunud Naiskodukaitsesse ja Kodutütarde ridadesse.
Hetkel on Kristi Loit Karksi malevkonna JUTAR rühma meditsiinigrupi ülem ja täiendab oma juhtimisalaseid teadmisi NAKkl-i kursusel.
„Ma olen väga rahul meie rühma liikmetega. Kokku on sattunud õiged inimesed ning õppustele ja meie ühisüritustele on alati lust minna. Mulle aga meeldib, et meie malevas ja malevkonnas hinnatakse ning väärtustakse inimesi,“ rääkis Loit. „Mind on ka korduvalt tunnustatud tänukirjadega, millest suurim on Kaitseliidu ülema Meelis Kiili tänukiri 2013. aastal.“
Loit lausus, et õppustel käimine päästab rutiinist ning pakub mõnusat vaheldust igapäevastele kohustustele.
Ta on läbinud 14 erinevat kursust ja väljaõpet: Kaitseliidu koolis juhtimise I ja II kursused, avaliku esinemise ja kõne kursused, esmaabi õpetaja kursuse ning instruktori kursuse. Lisaks on ta läbinud laskursanitari kursuse Järva malevas.
Kõrgharidust omandab ta Eesti Maaülikoolis.
 
Ants Kalam
Sakala maleva Karksi malevkonna teavituspealik