Teksti suurus:
A A A

Kaitseliit läheb Kuule - II etapp

28.04.2022
„Kaitseliit läheb kuule!“ tervisliku liikumise kampaaniaüritus
jätkub 01.05.- 31.05.2022 II Etapiga – JOOKSMINE JA KÄIMINE.
Reguleeri oma jooksmise ja/või käimise tempot targalt so vastavalt oma võimetele ja enesetundele. Ole juba ette kindel selles, et Kuule me jõuame NIIKUINII!!!
Tark ja õigesti valitud tempo olgu kuni 12 minutit keskmiselt läbitud kilomeetri kohta.
Aktiivsusmonitor, mis registreerib meie liikumise päeva peale ei sobitu „Kaitseliit läheb Kuule“ kampaania registreerimise formaati kuna sooritus on päeva peale ja madala aktiivsusega.
Seega vali oma päeva aktiivsusest sooritus, mis jääb keskmiselt kuni 12 minutit kilomeetri kohta ja registreeri oma sooritus.

NB! Võimalusel ärge jätke oma soorituse registreerimine viimasele minutile, sest platvormi liikuma.kaitseliit.ee jälgib palju silmapaare ja just selles võtmes, kui kaugele on nende kodumalev jõudnud! Õigeaegse registreerimisega säilitame objektiivse edenemise dünaamika ja kõik osalejad saavad teadlikumalt valida oma panuse suurust. Sellega hoiame üksteist eriti neid tublisid kaitseliitlasi/naiskodukaitsjaid ja noori, kes veavad kampaaniat ÜKS KÕIGI EEST!!!
liikuma.kaitseliit.ee areneb ja loodetavasti juba II etapi käigus on meil võimalik läbi päringu saada ülevaade oma individuaalsetest sooritustest.
 
Kampaania juhendi leiate liikuma.kaitseliit.ee
 
Head liikumist, sest TERVE VAIM TERVES KEHAS  on  KESTVA JA VÄÄRTUSLIKU ELU PARIM KOMBINATSIOON!!!