Teksti suurus:
A A A

Militaarlaager

27.08.2013

Kool on algamas ja suvi on lõppemas ning just nüüd on kõige õigem aeg minna Viljandimaa metsadesse madistama. Ajavahemikul 6.-8. september 2013 toimub Välustes KL Sakala maleva noorte militaarlaager!

Stsenaarium

Olukord väga põnev, sest meieni on jõudnud siseinfo, et Väluste alal liiguvad mingid tegelased, kes seal üldse olla ei tohiks. Noorteinstruktoritele tuligi käsk kaasata meie noored ja teha neile väljaõpe, et meie osavad noored luuraksid ja koguksid võimalikult palju informatsiooni sealsete tegelaste kohta. Luureandmed saadame pärast malevapealikule, kes saadud informatsiooni põhjal otsustab, mida edasi tuleks teha.

Tule ja õpime luurama ning aitame meie malevapealikku otsuse tegemisel! Laagris veel: maskeerimisõpe, varjatud liikumine, noortematele salakiri, vanematel noortel (14+) võimalus relva lasta ning palju ühiseid lõbusaid tegevusi.


Selleks anna oma rühmajuhile osalusest kohe teada ja tema teavitab maleva noorteinstruktoreid, sest laagri nimekirja tahame 30ndal augustil lukku panna.

NB! Riietus laagris on militaarne, ehk kui sul on laiguline või nn "Rootsi vorm" kodus olemas, siis tuleb see selga panna. Kui sul pole kumbagi, siis tule 3ndal septembril (teisipäeval) kella 14.00-16.30 vahel malevasse Rootsi vormi järele!

Täpsem info rühmajuhilt.